Kaçanik | Makina | Vetura | Škoda | Rapid | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 20:20 Vetura , Prishtinë

Shiten ndrriohen

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:20 Vetura , Gjilan

Skoda Rapid 1.6 TDI

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:43 Vetura , Prishtinë

SHES SKODA RAPID 1.6TDI DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 22:32 Vetura , Gjilan

Vetura me qera

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 13:54 Vetura , Mitrovicë

Skoda Rapid e Re 11/2016, 1.6tdi ,85KW,70000km

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Shk 14:26 Vetura , Prishtinë

Banesa urgjent

210 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 22:23 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Shkoda Rapid 2016 Diesel

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 07:29 Vetura , Prishtinë

skoda rapid

7 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 19:45 Vetura , Prishtinë

Škoda Rapid 1.6 Diesel

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim