Kaçanik | Makina | Vetura | Škoda | Roomster | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


14 Nën 23:25 Vetura , Prizren

Skoda Rommster Praktik 1.2

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 14:37 Vetura , Vushtrri

Skoda Roomster 1.6

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 17:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Skoda 1.4 roomster 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 13:10 Vetura , Prishtinë

Skoda Roomster

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 10:45 Vetura , Prishtinë

U shit....Shkoda Roomster 1.4 dizel 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 08:02 Vetura , Prishtinë

Shkoda Roomster 1.2 HTP benzin

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 21:33 Vetura , Prishtinë

Shes veturen shkoda roomster

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 20:22 Vetura , Besianë

Skoda Roomster

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 16:19 Vetura , Prishtinë

Shes veturan Skoda , 1.4 TDI viti i prodhimit2009

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 19:38 Vetura , Mitrovicë

shitet vetura Skoda roomster

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim