Artanë | Makina | Vetura | Škoda | Superb | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 18:50 Vetura , Gjilan

Skoda Superb 2.0 TDI,DSG

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:07 Vetura , Gjilan

Skoda Superb 2.0 170ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:31 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 20:51 Vetura , Prishtinë

Skoda Superb

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Nën 14:06 Vetura , Gjilan

Skoda superb 2.0 tdi dsg 4x4

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 09:21 Vetura , Prishtinë

SKODA Superb 2.0 TDI 140 PS Manual

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 18:11 Vetura , Pejë

SHITET SKODA SUPERB 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 10:45 Vetura , Mitrovicë

Skoda Superb 2.0 TDI Full Automatic

5 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 13:17 Vetura , Fushë Kosovë

Škoda superb

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 09:41 Vetura , Vushtrri

Skoda superB Family TDI 2.0 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim