Artanë | Makina | Vetura | Škoda | Yeti

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 09:16 ,

Skoda Yeti 2.0 TDI DSG 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 ,

Shkoda Yeti 2012 - 2.0 TDI Automatik 4x4 Rks

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:00 ,

Skoda 2.0 tdi dsg 4/4 automatik Diesel rks

9 780 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:13 ,

Shitet Skoda Yeti 1.2 benzin DSG - 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 12:54 ,

Shkoda jeti

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 18:10 ,

SHITET SKODA YETI 1.2 TSI 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Qer 22:02 ,

Shkoda dsg/Automatik 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 14:50 ,

Shkoda Yeti 4x4 diesel automatik viti prodh 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Mar 09:16 ,

Skoda jeti - mundesisht ndrrim pickap automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim