Kaçanik | Makina | Vetura | Škoda | Yeti | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:58 Vetura , Prishtinë

Shitet skoda 2.0 tdi dsg 4motion ardhur ng zvicrra

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 09:07 Vetura , Prishtinë

Skoda Yeti 2.0 TDI DSG 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 14:12 Vetura , Prishtinë

Shkoda Yeati

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Tet 11:36 Vetura , Prishtinë

Skoda yeti 1.2 benzin

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Tet 10:03 Vetura , Viti

Skoda Yeti 1.2 benzin turbo 1 vjet regjistrim

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Gush 15:23 Vetura , Prishtinë

Skoda yeti

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 17:49 Vetura , Prishtinë

Shkoda Yeti TSI 2011

6 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 23:41 Vetura , Dardanë

Shitet skoda yeti 2.0 tdi 170 ps 2010 pa dogan

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 18:33 Vetura , Prishtinë

Shitet Shkoda Yeti

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Mar 11:37 Vetura , Prizren

Urgjent Shitet Skoda Yeti 1.4 TSI

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim