Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Škoda

Fabia , 12
Felicia , 1
Octavia , 20
Pick-up , 1
Rapid , 1
Superb , 5
Yeti , 1
Sot 16:18 ,

RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 15 EURO PER 24 ORE

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:17 ,

AUTO CITY RENT A CAR PEJE 15 euro per 24 ore

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:16 ,

AUTO CITY RENT A CAR PEJE vetem 20 euro per 24 ore

15 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:15 ,

AUTO CITY RENT A CAR PEJE

15 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:14 Shitorja ,

Skoda Rapid

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:10 Shitorja ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Shitorja ,

ŠKODA OCTAVIA 1.6 TDI COMFORTLINE / 2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:35 Shitorja ,

Škod Fabia 2010

5 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:41 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:34 Shitorja ,

Śkoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:31 Shitorja ,

Skoda Octavia RS 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:30 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 Shitorja ,

SKODA FABIA 1.4 TDI MANUAL 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 17:51 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI> FLM

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 17:38 Shitorja ,

SKODA FABIA 1.4 TDI 80 CONFORT

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:41 ,

u shittt Shkoda Fabia 1.6Tdi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 14:50 ,

Shkoda Yeti 4x4 diesel automatik viti prodh 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 09:41 ,

ŠKODA OCTAVIA 1.6 TDI COMFORTLINE / 2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Nën 09:05 ,

Shes Makinen

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 11:18 ,

U SHIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 17:49 ,

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:50 ,

Shitet shkoda 1.9d.vp.2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 11:14 ,

Shkoda Octavia

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 19:47 ,

U Shit Flm MerrJep

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Gush 18:41 ,

Shiten vetura Skoda oktavia

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 09:34 ,

Vetura shitet vetem per Kompanit

6 691 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 23:47 ,

RENTA CAR PREMIUM

25 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 19:29 ,

U SHIT NGA AUTOSALLON FATIJONI

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:02 ,

Skoda pikap

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 10:54 ,

Skoda Fabia -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 08:39 ,

SHITET FABIA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 09:59 ,

Gjilani Rent a Car -Vetura me qera prej 19 €

19 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim