Gjithë Kosova | Makina | Vetura | Acura | MerrJep

MDX , 725
NSX , 155
RL , 132
RSX , 46
TL , 38
TSX , 33
80 , 1
Sot 20:48 Vetura , Lipjan

Shitet boj ndrrim me veturaa 400e

400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:30 Vetura , Viti

Gjenerator 8kw

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:04 Vetura , Ferizaj

Goma Dimri 175/65/ 14

55 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:24 Vetura , Drenas

Bb

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:50 Vetura , Burim

biciklet

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:19 Vetura , Mitrovicë

Shesim Orendi shtepiake

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:47 Vetura , Besianë

Mrezha per lokale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:25 Vetura , Mitrovicë

Blejme urgjent vetura risiii qmime te mira

2 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 05:19 Vetura , Prishtinë

kerr

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:06 Vetura , Lipjan

maqina te peletit

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:56 Vetura , Mitrovicë

Shitet dishalica per motor t veturave

160 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:15 Vetura , Pejë

Detektor per metale dhe per ari

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 14:51 Vetura , Viti

Shitet vetura

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 21:37 Vetura , Prishtinë

Shes fellne 18‘

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Tet 16:14 Vetura , Prizren

Paisje per gjellra

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 17:03 Vetura , Besianë

shes fellne

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 13:06 Vetura , Gjilan

Shes mini motorrin per femij 100

100 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 14:36 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 3 Bojm ndrrim

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 20:16 Vetura , Besianë

Shes golf 4 pa dogan

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 21:44 Vetura , Prishtinë

SHITEN FELLNET 15- she PËR GOLF 2 DHE 3

100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 20:34 Vetura , Mitrovicë

Golf 3 Disel .

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Tet 17:57 Vetura , Artanë

acura acura acura

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 17:26 Vetura , Artanë

Dfggggggggggggg

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Tet 15:42 Vetura , Fushë Kosovë

Shiten fellnet ose boj ndrrim

125 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 14:10 Vetura , Pejë

Fijat stillo

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 19:57 Vetura , Gjilan

Shitet bicikleta full karbon

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 17:57 Vetura , Prizren

Shes golf 6 shum mir osht

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 18:56 Vetura , Shtime

Shiten 10 Metra Dru Bung E qarr

40 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 19:49 Vetura , Fushë Kosovë

Shes fellne 17

220 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 16:50 Vetura , Fushë Kosovë

Tulla për një shtëpi

150 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 20:09 Vetura , Prizren

Fellne

160 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 20:23 Vetura , Artanë

SHitet Makina per AKULLORE urgjent

1 250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 20:15 Vetura , Artanë

shitet kamina

170 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 19:02 Vetura , Prishtinë

U shit Flmmmmmm

430 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 15:15 Vetura , Pejë

Fiat stilo 8 muj rks

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 18:47 Vetura , Ferizaj

Fellne

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 19:37 Vetura , Kaçanik

SHES MAQINAT PER DYER DHE DRITARE TE PLASTIKES

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 20:52 Vetura , Ferizaj

Ushit flm merrjep

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 21:27 Vetura , Drenas

Shitet rimorkio

1 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 21:44 Vetura , Artanë

SHITEN URGJENT

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 21:24 Vetura , Lipjan

URGJENT SHITET MAKINA PER AKULLORE

1 250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 09:12 Vetura , Pejë

aroni cline

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 12:04 Vetura , Besianë

Shitet komore

1 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 15:57 Vetura , Lipjan

Shitet Golf 3

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 21:56 Vetura , Malishevë

Fatlum krasniqi

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 21:23 Vetura , Dardanë

AUTO S BURIMI BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 11:10 Vetura , Ferizaj

invertari

380 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 13:58 Vetura , Malishevë

Opellvekter

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Sht 10:58 Vetura , Gjilan

Shitet lupo me klim ose ndrrim me pollo shtoj pare

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 14:54 Vetura , Ferizaj

Shes kultivator viti 1995 dizell

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim