Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Acura | MDX

Sot 02:47 ,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:21 ,

Qader 3 metra me 2.5

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:34 ,

Cedy wv

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:32 ,

Blejme urgjent vetura risiii✅✅✅ prej 500-1500 euro

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 15:00 ,

Lule

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:31 ,

Mrezha per lokale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:55 ,

Shes rimorkio per veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 07:59 ,

Izllog per lokal

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 04:12 ,

Makine per Glet dhe Polikolor

99 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 21:09 ,

Kukull per butik

70 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 12:58 ,

Shes matorri e druve defek bubinen iardhn nag jash

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 03:38 ,

subofer pajaqall

80 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 23:17 ,

Shes Ndrroj Iveko Kamijonin

7 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 20:36 ,

Shes traktor Rakovic 65sh

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 11:16 ,

Shiten 2 setra ul315 me dogan 049877106

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
20 Qer 15:24 ,

Shitet vetura

4 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 17:44 ,

Shes duj te sanes

2 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 07:27 ,

Krevet per femije interior

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 12:44 ,

shiten rrotat 21 col

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 18:13 ,

TESHA PER DEZINFEKTIM

11 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 19:25 ,

Tesha per Dezinfektim

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 01:14 ,

Shes 2 biciklla Gjermane

130 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 21:13 ,

Bicikull

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 22:59 ,

Marojm hulaj dhe vazo per lula me porosi

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 18:34 ,

Shitet kulmi medritare

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Maj 19:35 ,

Kompjuter

35 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 10:08 ,

Golf 4

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 15:27 ,

Honda Acura mdx

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 21:08 ,

daf 250 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 13:27 ,

PAJISJE PER HAPjEN E BIRAVE NE TOKE

750 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 16:02 ,

Ipen lokalet me qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 13:06 ,

Kerkoj Mjeshter Fasader 25€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 21:03 ,

Shitet kabina

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 18:01 ,

Derek per lokal

330 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 14:41 ,

Shitet bisnesi auto servis

11 111 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 21:24 ,

Opell vektrra

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 14:23 ,

Dizalica zingjir

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 09:11 ,

Goma 15

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 00:52 ,

Gati në të gjitha siguritë.

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 17:59 ,

Mall Nga swicra

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 23:02 ,

Shitet incubator ose ndrrohet

70 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 09:05 ,

Hulaja dhe vazo per lula

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 23:40 ,

Shes samsung galaxy s6 CE 64 giga boj ndrrim

80 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 15:27 ,

Acura MDX benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 20:29 ,

Shatora Lan

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 19:59 ,

Shes malin

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 14:28 ,

Iveco 2.8

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 12:18 ,

polo

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 16:49 ,

4 guma per gjip

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 19:59 ,

Fellne per vetura

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim