Gjithë Kosova | Makina | Vetura | Acura | MDX | MerrJep

Sot 11:10 Vetura , Besianë

Mrezha per lokale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:27 Vetura , Mitrovicë

Blejme urgjent vetura risiii qmime te mira

2 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:04 Vetura , Ferizaj

Goma Dimri 175/65/ 14

55 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 20:06 Vetura , Lipjan

maqina te peletit

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 19:56 Vetura , Mitrovicë

Shitet dishalica per motor t veturave

160 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Tet 21:37 Vetura , Prishtinë

Shes fellne 18‘

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Tet 16:14 Vetura , Prizren

Paisje per gjellra

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 17:03 Vetura , Besianë

shes fellne

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 13:06 Vetura , Gjilan

Shes mini motorrin per femij 100

100 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 20:16 Vetura , Besianë

Shes golf 4 pa dogan

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 17:57 Vetura , Artanë

acura acura acura

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 17:26 Vetura , Artanë

Dfggggggggggggg

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Tet 19:57 Vetura , Gjilan

Shitet bicikleta full karbon

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 18:56 Vetura , Shtime

Shiten 10 Metra Dru Bung E qarr

40 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 19:49 Vetura , Fushë Kosovë

Shes fellne 17

220 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 16:50 Vetura , Fushë Kosovë

Tulla për një shtëpi

150 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 20:23 Vetura , Artanë

SHitet Makina per AKULLORE urgjent

1 250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 20:15 Vetura , Artanë

shitet kamina

170 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 18:47 Vetura , Ferizaj

Fellne

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 19:37 Vetura , Kaçanik

SHES MAQINAT PER DYER DHE DRITARE TE PLASTIKES

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 21:27 Vetura , Drenas

Shitet rimorkio

1 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 21:44 Vetura , Artanë

SHITEN URGJENT

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 21:24 Vetura , Lipjan

URGJENT SHITET MAKINA PER AKULLORE

1 250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Sht 12:04 Vetura , Besianë

Shitet komore

1 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 21:23 Vetura , Dardanë

AUTO S BURIMI BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 11:10 Vetura , Ferizaj

invertari

380 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 13:58 Vetura , Malishevë

Opellvekter

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 23:35 Vetura , Gjakovë

Blej te gjitha Aparatat e kafes

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 22:44 Vetura , Pejë

shesh lavatriqen dhe bicikletat

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 14:01 Vetura , Pejë

shes maqinen e larjes dhe bicikletat

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 08:48 Vetura , Ferizaj

Gom Rezerv per Ww

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 19:18 Vetura , Gjilan

Golf 2

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 10:11 Vetura , Prizren

Bicikell

65 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 18:02 Vetura , Prizren

Cd

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 17:52 Vetura , Prizren

Cedeja

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Gush 16:32 Vetura , Prishtinë

Shes bicikel 26 viber

140 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 11:00 Vetura , Vushtrri

Shes kompet inventarin ne gjendje shum te mir

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 09:57 Vetura , Prizren

pastrim

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 00:49 Vetura , Zveçan

Blejm Katlizatora

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 00:49 Vetura , Artanë

Blejm Katlizatora

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 16:06 Vetura , Lipjan

invertor 24-3500w

600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 17:58 Vetura , Ferizaj

shitet maqina e barit ngjendje tregullt

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 17:34 Vetura , Mitrovicë

Auto pjes maloku

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 15:49 Vetura , Besianë

N Shitje

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 18:06 Vetura , Prishtinë

Brahma

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 13:17 Vetura , Ferizaj

shitet shtepia me 37 ari oborr uj te mjaftushem

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 12:53 Vetura , Besianë

Shitet

2 450 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Gush 10:42 Vetura , Burim

Shes

150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Gush 14:30 Vetura , Skenderaj

shitet lopa per kurban 750 €

750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 08:47 Vetura , Ferizaj

Auto Pjes OLTI

100 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim