Prizren | Makina | Vetura | Acura | MDX

26 Shk 19:19 ,

Karrika

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 14:53 ,

Furra

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 21:03 ,

Viza pune

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 20:25 ,

Zingjiri mbreteror 80 €

80 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 01:37 ,

Shitet Opel Isignia

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Nën 21:32 ,

Skuter

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 20:19 ,

Paisjet per gjellra

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 16:14 ,

Paisje per gjellra

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 10:11 ,

Bicikell

65 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 18:02 ,

Cd

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 17:52 ,

Cedeja

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 09:57 ,

pastrim

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:12 ,

Shes

140 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 21:21 ,

Shes

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 13:14 ,

Torno

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Maj 18:22 ,

Cisterne

300 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 01:14 ,

Pllac me Qira Ne Prizren

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 20:09 ,

Shes

230 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Dhj 12:44 ,

Fellne

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 21:23 ,

kopersor me naft

1 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 20:23 ,

urgjent kerkoj pun

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 17:14 ,

IVECO 2.7 DIZELL 1997

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 23:53 ,

Shes rimorkion

270 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 17:31 ,

Shes bagerin atllas 1302D

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 11:16 ,

Shes Muzik per kerr

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 08:17 ,

projektor

250 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 11:55 ,

Vendi me i mir ne jaglenic per shpi dhe biznis.

130 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 00:21 ,

Instalime elektrike marrim kompenzim edhe vetura

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 18:40 ,

Opel Astra

780 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 15:05 ,

Fellne 17 boj edhe ndrrim

250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 22:43 ,

Makin

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 14:07 ,

Invertar per fast food dhe pastiqeri

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 22:22 ,

Invertar

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 11:01 ,

kerkoj Veture deri 700

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 18:50 ,

Golf 3

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 11:13 ,

Shitet

750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 20:51 ,

Frigorifer per ftofje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 10:31 ,

Shitet t2 rks 11 muaj 1.6 dizell tip top

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 22:05 ,

Shiten

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 17:26 ,

shes dhe ndrroh

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 20:47 ,

Shes

4 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 17:40 ,

shitet golf 4

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 21:14 ,

Kanistera

5 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 13:14 ,

Go kart

750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 23:18 ,

bicikell

345 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 12:07 ,

goma te lira

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 10:44 ,

VW Polo 1.3 benzin -89

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 19:28 ,

kultivator

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 23:04 ,

skuter

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 17:40 ,

Bmw....golf

1 950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim