Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Acura | Model tjetër

04 Korr 20:36 ,

gollf 2

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 13:55 ,

iveko

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 15:33 ,

SHITET URGJENT KAMIN ME PELET 25KW - 42 LITERSH

1 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 12:33 ,

Shitet tahografi

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 11:51 ,

Traktori

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 02:49 ,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Maj 22:33 ,

Shitet autobus Vanhool

16 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
17 Maj 10:22 ,

FELLNE 15-she

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 16:52 ,

Shitet hulaja punojm edhe me prosi

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 15:31 ,

Kombi

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Maj 11:42 ,

Shitet Maqina E Sillazhit Bej edhe ndrrim

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 10:50 ,

Shes golf2 1.6 turbo ndrrim inmunshum

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Mar 16:18 ,

Shiten Drut

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 14:58 ,

fellne me goma

220 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 19:27 ,

Astra

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 19:34 ,

shesim Makin Pun Dore

750 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 17:26 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

94 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 20:30 ,

Pasat 2.5

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 16:46 ,

VW Golf 3

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 22:34 ,

Dritë për kokë (Biciklista , gjuetar ) etj

14 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 17:25 ,

Shitet Opel Astra G

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 15:09 ,

Shitet urgjent

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 15:33 ,

RAFTA PËR LOKAL

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 21:20 ,

2 trekandesh

10 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 20:14 ,

Kombi Iveco

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 20:16 ,

Golf 2

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Jan 20:20 ,

VW Golf 5

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 17:22 ,

VW Golf 4

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 11:09 ,

Gollf 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 13:51 ,

Shitet mercdezi 200 dizell ndrim jo veq pare

600 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 00:06 ,

lincoin

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 22:34 ,

honda pilot

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 22:26 ,

mecerdes benz

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 22:14 ,

mercedes benz

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Nën 23:12 ,

Golf 3

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Nën 21:36 ,

Audi per pjese

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 11:50 ,

Shitet rimarko

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 02:10 ,

Motorr elektrik perfekt

199 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 16:58 ,

skuter i vogel me rrym

899 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 21:04 ,

Shes urgjend drut

70 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 22:22 ,

Acura dizel 1992

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 21:17 ,

SHES VETUREN

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 14:51 ,

Shitet vetura

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 21:44 ,

SHITEN FELLNET 15- she PËR GOLF 2 DHE 3

100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 17:57 ,

Shes golf 6 shum mir osht

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 15:57 ,

Shitet Golf 3

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 10:58 ,

Shitet lupo me klim ose ndrrim me pollo shtoj pare

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 17:26 ,

Shes kultivatorin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 20:57 ,

makin per bari

190 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 23:51 ,

Acura benzin

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim