Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Acura | RL

24 Qer 12:50 ,

biciklet

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 12:19 ,

Shesim Orendi shtepiake

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 15:43 ,

Kombi

430 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 10:49 ,

Opel kadet

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 11:41 ,

She's qumsht te dhive

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 14:46 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:58 ,

kolltvtor

800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 11:49 ,

TRAKTOR RAKOVIC 65

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 19:17 ,

Acura RL benzin

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 13:58 ,

Gollf2

680 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 21:48 ,

Gollf2

680 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Mar 04:54 ,

Gollf2 me regjistrim

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 17:24 ,

VW Golf regjistrim 10 muj dizell 1.6 fabrikisht

650 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 16:09 ,

Golf2

320 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 14:06 ,

VW Gollf

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 18:26 ,

Shitet Kultivatori

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 12:09 ,

Gollf

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 08:25 ,

VW Golf 2 10 muj regjistrim dizell 1.6

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 00:47 ,

shitet rimorkio urgjent

240 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Jan 08:57 ,

Gollf2 1 vit regjistrim dizell 1.6

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 12:47 ,

Acura RL benzine 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 20:26 ,

Shes goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 17:13 ,

shes foto aparat dhe nje kamer te ardhura nga GJ

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 19:19 ,

Fijat stillo

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 12:10 ,

Shes

318 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: > 500 000
15 Nën 23:32 ,

Kamion

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 15:06 ,

Shes gomat

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 18:27 ,

Acura RL benzine 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 01:34 ,

Maqine per autolarje //urgjent

380 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
01 Tet 15:15 ,

Fiat stilo 8 muj rks

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 14:54 ,

Shes kultivator viti 1995 dizell

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Sht 15:17 ,

U shittt

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 17:11 ,

Gollf2 me 1 vit vjet regjistrim

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 19:38 ,

Gollf me regjistrim 1 vit

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 10:39 ,

Gollf3 1 vjet regjistrim

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 21:02 ,

Gollf3 rks 06.03.2020

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 13:57 ,

Kultivator

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 19:55 ,

Gollf3.1.9.dizell rks 06.03.2020

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 10:29 ,

Udica-daiva

130 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Korr 12:59 ,

Fellga 17 col me goma 225-45-17 Golf 7-6-5 audi et

280 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 00:12 ,

Shes pasatin

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 17:29 ,

Shes sharren husfar

160 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 15:47 ,

KEEWAY

650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 08:54 ,

Shitet skuteri 180

180 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 22:39 ,

makinë

20 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 00:30 ,

Muhamed

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 18:43 ,

U shitt e gzoft pronari ri

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 14:44 ,

U shit e gzoft pronari ri

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 20:39 ,

Shitet opel astra

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 19:46 ,

VW Golf dizel -87

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim