Prizren | Makina | Vetura | Acura | RL

02 Jan 12:47 ,

Acura RL benzine 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 11:04 ,

Radion

30 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 08:28 ,

pastrim

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 19:37 ,

qeremide tipit Vjeter te Rujtura si te reja

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 20:43 ,

Shiten mobilet dhe tavolina

700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Gush 19:54 ,

Bus

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Jan 17:41 ,

shitet qymezi i pllumave e gatshme super qmim

999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 19:38 ,

fellne 13 me goma dimrit te 4 trat

115 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim