Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Acura | RSX

01 Korr 11:16 ,

Shitet setra 416 gthd 2007 euro4

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Qer 10:51 ,

Audi 80.1.9

900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 21:33 ,

Tavoline me 6 karriga 130 euro

130 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 18:59 ,

Shitet Rimorkio

450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 11:48 ,

Shes

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 09:48 ,

shes

60 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 22:10 ,

SHESIM SAN

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 15:57 ,

Golf 2

570 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 22:00 ,

maqina murat

6 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 16:32 ,

Gomat jan te mira dy jan ver e dimer M+S dhe dy ja

65 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Nën 12:18 ,

Goma dimrit

60 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Nën 09:57 ,

Goma

30 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 21:32 ,

Shitet muzika

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 21:56 ,

Fatlum krasniqi

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 17:55 ,

MAN

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 14:32 ,

Shitet traktori ne gjendje te mir

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 09:55 ,

Makita

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 19:57 ,

Shes ps 3 !!urgjent!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 22:19 ,

shiten urgjent

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 00:31 ,

Fellne 17 per vw

330 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 21:32 ,

Shes beton tipi 250-300 te firma condor

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 10:38 ,

hutina te mir 200copa

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 22:00 ,

I shes keto gjera ne gjendje te regullt

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 21:11 ,

2. Goma 14 me C t reja

60 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 19:08 ,

Shes motorr

90 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 21:06 ,

RIMORKO

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 00:18 ,

Shese motorat mbi 700 cc

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Korr 23:30 ,

Flia bakllava kingja te kavordist me poros

20 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 18:24 ,

SYZA HD

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 20:41 ,

Fellne

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 22:50 ,

Motorr

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 07:48 ,

Ndrrim me Hibercuk

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 17:20 ,

Shes prokolicen per vetura

380 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 18:17 ,

Shesh Golf 4 urgjentish qmimi shum ivolitshem

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 14:39 ,

shiten fellnet

150 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 21:16 ,

VETURA ME QERA

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Dhj 23:47 ,

shiten

260 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 13:24 ,

Shitet pllumi

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Nën 08:46 ,

shes golfin

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 14:05 ,

Shes karriga per golf 4- 3 -2

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 23:53 ,

Blej vetur 300 ero

300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 21:13 ,

vetura

45 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Jan 12:06 ,

Shes qeremidet 0.15 cent copa

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 14:15 ,

Opel vektra 2.0plin benzin 4x4

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 13:03 ,

helmeta

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 16:28 ,

Fellne per Golf 4

240 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Dhj 19:15 ,

Blej Baker

4 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 19:41 ,

mercedes

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Sht 17:23 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN ME DOGAN ME DENIM

190 390 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 22:31 ,

Motorr

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim