Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Acura | TL

Sot 05:20 ,

kerr

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 09:57 ,

Follow faqen per porosi online

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 12:16 ,

Gollf

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 12:13 ,

Gollf2 ni vjet regjistrim

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 12:49 ,

Shitet Cedy

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Dhj 16:21 ,

vito

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 19:09 ,

Shitet kultivatori

400 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Dhj 23:17 ,

Auto transport rimorkio

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 18:54 ,

Mehmeti

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Sht 19:51 ,

Shitet matorri

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 16:46 ,

U shittttt e gzoft pronari ri

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 17:37 ,

Opel Astra

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 14:41 ,

Blej veture me tabela te huja

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 15:02 ,

Goma 185 65 15 te reja

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 08:48 ,

Me marrveshje

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 13:08 ,

Makine e vjeter por e mire

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 20:03 ,

+38344886986

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 11:17 ,

i jap dy golf 3 per golf 4

3 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 15:25 ,

opell zafira

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Maj 19:15 ,

V:shock

70 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 18:49 ,

RRakitaqki

160 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 21:20 ,

muzik

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 09:02 ,

Shpric per suxhuk 75 kg

1 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 20:02 ,

Fellne 14-she

200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 16:54 ,

T4

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 11:06 ,

Pasar 2

1 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 00:29 ,

Ipet lokali me qera

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 16:11 ,

Fellne

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 18:32 ,

Shpuarje dhe prerje BETONI KOMPLET

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Maj 22:02 ,

maqin mallteri

4 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 14:02 ,

Pasat 4 1.9 tdi

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 18:44 ,

iveco

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 22:41 ,

shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 11:47 ,

Shes

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Jan 13:10 ,

Shiteet

200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 17:17 ,

Rimorkio

200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 21:15 ,

Shes zerime

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 21:23 ,

Shes zgjerime

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 20:26 ,

goma

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 16:41 ,

Investo pak dhe fito shum

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 12:01 ,

shes golf 2

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Mar 23:25 ,

Acura TL

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 14:27 ,

WV T4 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 21:22 ,

u shit flm merr jep

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gush 08:50 ,

Fellne

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim