Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Acura | TSX

Sot 16:24 ,

Bb

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 19:48 ,

Shes

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 22:08 ,

Shes ps3slim dhe iPhone 6

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 21:42 ,

Shitet sipas marrveshjes

3 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 05:23 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Tet 20:11 ,

Shes hilltin e ri pa perdor

150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Tet 14:36 ,

Shitet Golf 3 Bojm ndrrim

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 20:09 ,

Fellne

160 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 20:52 ,

Ushit flm merrjep

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 00:47 ,

Shitet Mjalta

10 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 21:09 ,

Dyer per garazhd

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 23:34 ,

shitet rimorkio urgjent

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 18:45 ,

Shitet ftofte mir qmimi120 €

120 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 23:48 ,

shiten

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 02:57 ,

Mercedes

7 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 17:44 ,

Shiten Ose Ndrrohen Fellnat 15

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 17:26 ,

shitet hidrofori bejm edhe ndrrim

70 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 14:01 ,

Iphone 6. 64 gb

160 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 12:36 ,

shitet pollo

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 10:06 ,

shitet aucura"honda" 2.4 benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Qer 19:56 ,

shitet Lt kamioneta

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 10:14 ,

Kamionet

4 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 16:25 ,

Punojm obore bashqe me freza

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 15:52 ,

Yberdek

400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 10:13 ,

Shpejtim

13 Jan 14:57 ,

Shitet golf 4

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 20:32 ,

kerr

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 19:43 ,

Dyneka

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 18:49 ,

VW Jetta -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 19:13 ,

shes nisan

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 22:03 ,

Golf 2

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 22:33 ,

Klush Dhelpres

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 18:40 ,

Rimorkio

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 14:31 ,

shij gombin shumm i mir

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 21:09 ,

kiosk

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 18:08 ,

sammsung S2

65 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 21:06 ,

FELLNE DHE GOMA

370 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 22:27 ,

Elektromotorri

50 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim