Kaçanik | Makina | Vetura | Acura

MDX , 4
TL , 1
07 Sht 18:32 ,

Ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 00:06 ,

lincoin

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Sht 19:37 ,

SHES MAQINAT PER DYER DHE DRITARE TE PLASTIKES

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 16:56 ,

Shes ndrroj

770 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 15:37 ,

Shes KUMBULLA T'mdhaja, t'shnosha 0.30cent kilogra

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Mar 16:25 ,

VW Golf 5

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 13:27 ,

Shitet ahenga e grurit

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:25 ,

Acura TL

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim