Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Acura

MDX , 774
NSX , 191
RL , 154
RSX , 54
TL , 45
TSX , 37
Sot 02:49
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Sot 21:12 ,

Shes rimorkio per veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:13 ,

Mrezha per lokale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:49
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:49 ,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:20 ,

Bateri per vetura

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:35 ,

Kompjuter

35 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:24 ,

Bb

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:54 ,

dizne per toyota ford kia hyundai opel bmw

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:50 ,

biciklet

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:19 ,

Shesim Orendi shtepiake

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:08 ,

Golf 4

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 05:19 ,

kerr

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 15:27 ,

Honda Acura mdx

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 11:37 ,

Shiten 2 setra ul315 me dogan 049877106

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
27 Maj 11:36 ,

Shitet setra 416 gthd 2007 euro4

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 09:12 ,

Krevet per femije interior

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 21:08 ,

daf 250 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 13:27 ,

PAJISJE PER HAPjEN E BIRAVE NE TOKE

750 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 17:05 ,

Marojm hulaj dhe vazo per lula me porosi

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Maj 15:31 ,

Blejme urgjent vetura risiii✅✅✅ prej 500-1500 euro

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Maj 14:46 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 10:25 ,

Izllog per lokal

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 19:42 ,

TREK 3900

330 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 16:02 ,

Ipen lokalet me qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Maj 15:42 ,

Shitet Man

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Maj 09:41 ,

SHITET APARAT I DEGJIMIT

220 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Maj 22:33 ,

Shitet autobus Vanhool

16 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
17 Maj 13:06 ,

Kerkoj Mjeshter Fasader 25€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 10:22 ,

FELLNE 15-she

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 11:50 ,

��SERUM (Nxitës) PËR MJEKËRR, me Vitaminë E��

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 21:03 ,

Shitet kabina

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 18:01 ,

Derek per lokal

330 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 16:52 ,

Shitet hulaja punojm edhe me prosi

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 14:41 ,

Shitet bisnesi auto servis

11 111 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 21:24 ,

Opell vektrra

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 14:23 ,

Dizalica zingjir

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 22:34 ,

N shitje

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 15:31 ,

Kombi

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Maj 11:42 ,

Shitet Maqina E Sillazhit Bej edhe ndrrim

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 09:11 ,

Goma 15

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 20:53 ,

Dhurim për të varfërit

523 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 00:52 ,

Gati në të gjitha siguritë.

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 17:59 ,

Mall Nga swicra

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 23:02 ,

Shitet incubator ose ndrrohet

70 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 09:05 ,

Hulaja dhe vazo per lula

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 10:50 ,

Shes golf2 1.6 turbo ndrrim inmunshum

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Pri 23:40 ,

Shes samsung galaxy s6 CE 64 giga boj ndrrim

80 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 15:27 ,

Acura MDX benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 20:29 ,

Shatora Lan

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:58 ,

kolltvtor

800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim