Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Acura

MDX , 7
NSX , 3
RL , 1
14 Maj 11:50 ,

��SERUM (Nxitës) PËR MJEKËRR, me Vitaminë E��

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 13:29 ,

Golf 2

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Dhj 23:03 ,

Pastrimi i shtepijave

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 13:35 ,

pastrimi i shtepijave private

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 20:36 ,

Mala elektro

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 21:37 ,

Kompania per pastrimin e objekteve banesave shtepi

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 20:41 ,

Zogj broiler

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 20:06 ,

Shtrat per masazhe

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 23:43 ,

Beton

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 22:52 ,

ma

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 15:53 ,

as

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 18:24 ,

Golf 2 turbo dizell

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim