Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Acura

MDX , 366
NSX , 69
RL , 47
RSX , 8
TL , 11
TSX , 17
Sot 08:09 ,

Krevet per femije interior

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:59 ,

Marojm hulaj dhe vazo per lula me porosi

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:49 ,

Opel kadet

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 22:42 ,

Blejme urgjent vetura risiii✅✅✅ prej 500-1500 euro

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Maj 10:08 ,

Golf 4

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 15:27 ,

Honda Acura mdx

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Maj 15:42 ,

Shitet Man

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Maj 09:41 ,

SHITET APARAT I DEGJIMIT

220 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Maj 13:06 ,

Kerkoj Mjeshter Fasader 25€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 10:22 ,

FELLNE 15-she

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 11:50 ,

��SERUM (Nxitës) PËR MJEKËRR, me Vitaminë E��

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 14:41 ,

Shitet bisnesi auto servis

11 111 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 11:42 ,

Shitet Maqina E Sillazhit Bej edhe ndrrim

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 20:53 ,

Dhurim për të varfërit

523 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 00:52 ,

Gati në të gjitha siguritë.

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 09:05 ,

Hulaja dhe vazo per lula

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 15:27 ,

Acura MDX benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 19:59 ,

Shes malin

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 12:18 ,

polo

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 16:49 ,

4 guma per gjip

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 19:59 ,

Fellne per vetura

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 19:19 ,

Shitet Bicikleta “PA PERDOR” Goma26

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 09:57 ,

Follow faqen per porosi online

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 22:48 ,

Shitet motorri

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 23:34 ,

She's dypal shtopa

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 19:17 ,

Acura RL benzin

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 22:19 ,

045881583

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 16:18 ,

Shiten Drut

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 15:15 ,

Shes syzet

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Mar 21:07 ,

shiten fellnet 14 me guma per gollf opell cady et

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 14:58 ,

fellne me goma

220 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 18:06 ,

Taksi

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 04:54 ,

Gollf2 me regjistrim

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 08:55 ,

jom intersum per bandash te lupos

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 20:48 ,

Shes rritsin dhe korektorin

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 16:57 ,

makina per gjam (qelq) termo pan

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 16:09 ,

Golf2

320 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Shk 17:55 ,

Shes

700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Shk 17:55 ,

Acura MDX benzin

700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 07:41 ,

Gjenerator 8kw

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 14:21 ,

Shes fellnat

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 22:11 ,

SAN

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 20:17 ,

printeri

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 14:25 ,

Shiten 2 Goma 215/60 R17 M+S

40 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 17:25 ,

Shitet Opel Astra G

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 18:52 ,

Radio per Golf 4 JVC ORG

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 12:29 ,

Shes kaminen me pelet 25 kw.

950 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 19:41 ,

fito para duke u regjistrur nket ----》https://usm

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Shk 16:11 ,

SHES VOLLANIN PER MERCEDES C,E,B,A CLAS ( 130 € )

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 11:19 ,

Shes dru

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim