Gjithë Kosova | Makina | Vetura | Aixam | City | MerrJep

Sot 11:05 Vetura , Prishtinë

rent a car

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Tet 18:47 Vetura , Shtime

Vetur

600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 00:18 Vetura , Viti

Shes golf 3 boj edhe ndrrim

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 16:34 Vetura , Viti

Mikroval

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 12:06 Vetura , Lipjan

Camera wifi

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 14:58 Vetura , Besianë

Tepih 1.90 me 3 m

15 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 13:49 Vetura , Pejë

Gollf3 1 vit regjistrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 08:11 Vetura , Gjakovë

shiten fellnet 17

250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 23:32 Vetura , Mitrovicë

shes 3kastofona,bandash nr14 ,shes nderpres drita

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 16:04 Vetura , Prishtinë

Program per HOTELE

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 20:14 Vetura , Gjilan

Shes tepacirat lupos koplet dyrve jon

65 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 17:08 Vetura , Ferizaj

Kompjuter per Opel Astra G 1.6 2002

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 18:11 Vetura , Prizren

Biqikleta XLQ

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 21:01 Vetura , Gjilan

Zojt emishit ne shitje

6 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Qer 21:26 Vetura , Lipjan

Shiten qeremide

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 10:18 Vetura , Besianë

Fellen per opell aster 16 zoll

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:12 Vetura , Prishtinë

Shes

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 10:33 Vetura , Prizren

Burmashin dhe fleks

150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 18:22 Vetura , Ferizaj

shitet maqina barit

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 22:19 Vetura , Prizren

Shes bagerin dhe kamionin

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 08:01 Vetura , Gjilan

BEJME NGJYROSJEN E VETURAVE KOMBAVE KAMIONEVE

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 23:58 Vetura , Prishtinë

Loj te sigurta per bastore 100

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 12:18 Vetura , Burim

shitet kervetI me digitron

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 12:18 Vetura , Klinë

Ushit flm merrjep

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 21:07 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 18:38 Vetura , Pejë

Gollf2 regjistrim 1 vit

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 11:12 Vetura , Pejë

Shes ps 3 !!urgjent!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 16:02 Vetura , Prishtinë

Mjete te puness

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 22:03 Vetura , Mitrovicë

BMW 530 Dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 19:52 Vetura , Gjilan

NGJYROSJE VETURA & FELLNE & POLIR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 15:55 Vetura , Artanë

saadsa

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 22:18 Vetura , Skenderaj

Gomat e dimrit me bandash..! 165/65/14

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 19:17 Vetura , Drenas

Mini shisha dhe selfi stik per vetem 10 ero

12 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 22:15 Vetura , Burim

U shit e gezoft pronari ri

750 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Nën 13:23 Vetura , Prishtinë

Rraki Rrushi

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 20:56 Vetura , Fushë Kosovë

shes mobilet jan pak te pordorura

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 07:51 Vetura , Therandë

Pikap

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 19:47 Vetura , Ferizaj

Goma

220 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Tet 12:18 Vetura , Prishtinë

Rafta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 16:21 Vetura , Deçan

Kumpira

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 09:58 Vetura , Gjakovë

shitet llambo

100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 11:52 Vetura , Prishtinë

049-410-421&049-545-969 ne shitje

20 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 14:29 Vetura , Prishtinë

Faw 1.1 2006

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Gush 16:58 Vetura , Dardanë

asdasds

2 322 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 19:14 Vetura , Burim

aaaaa

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 22:20 Vetura , Prishtinë

Shes Frigoriferin Per Pije Në Gjendje Super Të Mir

199 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 07:17 Vetura , Klinë

Maqinè sillazhi

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 08:41 Vetura , Mitrovicë

Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim