Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aixam | Crossline

Sot 11:33 ,

Arti Moler 048878728 044878728 Ngjyrosje etj

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:40 ,

Shes

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 23:36 ,

shiten

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 15:55 ,

Maqina per Dyer Dritare

5 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 13:22 ,

Shitet fellnet 18

110 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 10:47 ,

25euro

25 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 15:17 ,

Shes

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 21:34 ,

Shes

35 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 00:03 ,

shes

35 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 00:43 ,

Shitet ndrrohet me t2 pasadi 1.6 dizell

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 16:51 ,

Shes

75 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 20:08 ,

Shes dru

30 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Mar 19:07 ,

shitet

3 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Mar 20:46 ,

hidrofor elektrivin

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 20:28 ,

Shiten ndrrim me bandasha

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 19:56 ,

Shes rritsin dhe korektorin

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 21:40 ,

shitet skuteri 180euro ngjendje te rregullt

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 22:11 ,

Shitet zmadhusi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 20:43 ,

Reno 2.5 dizell ngjendje te rregullt

600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 18:56 ,

Fiat 1.6 benzin/gas regjistrim 7muj

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 12:39 ,

Authentic And Fast Working Spells IN Germiston

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Dhj 23:35 ,

Shitet Lopa

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:19 ,

Shitet bicikleta

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:03 ,

Shitet bicikleta

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:03 ,

Shitet bicikleta

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 21:03 ,

Shitet bicikleta

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:03 ,

Shitet bicikleta

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 20:51 ,

Shitet bicikleta

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 20:51 ,

Shitet bicikleta

160 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 20:43 ,

Shitet bicikleta

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 20:43 ,

Shotet bicikleta me rrym

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 20:43 ,

Shitet bicikleta

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 20:43 ,

Shitet bicikleta

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 20:30 ,

Shitet bicikleta ����

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 20:30 ,

Shitet bicikleta

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 20:30 ,

Shitet bicikleta

170 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 13:30 ,

Shiten fellnet 175/65/14 M+Sme guma te reja

160 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 04:23 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 14:55 ,

shitet skuteri ose ndrrohetme vetur

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Nën 21:26 ,

Shitet shfajci Co2 edhe me elektrod

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Tet 21:47 ,

shes knak per kubza betoni e re pa perdor

349 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 19:22 ,

Der+Komod Per Tv

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 21:04 ,

bicikel

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 18:32 ,

Karrika per kafiq

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 12:13 ,

Blejm TERMO te vjetra!!!!!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 15:50 ,

Tabela e ping pongit shitet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 20:17 ,

Biljardo Fliper Ping. pong

750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 14:02 ,

makine fef fjdfhkajhfa

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 00:07 ,

skuter arox 49 c

640 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 14:32 ,

Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim