Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aixam | Model tjetër

29 Qer 17:17 ,

lveco

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Shk 07:27 ,

Skani 2010 viti

18 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 21:07 ,

Shitet URGJENT atv me 4 rrota 150 cc

550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 22:48 ,

SHES RADION FW PER GOLF 5

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 21:21 ,

Viti 2001

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 13:50 ,

shiten gomat

140 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
15 Jan 19:06 ,

Rimorkio

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 00:46 ,

mercedes benz

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 00:34 ,

mecerdes benz

24 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 00:14 ,

llincoin

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 11:58 ,

Box muzike per veturaa

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 10:30 ,

opel

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 14:46 ,

Shitet biqikleta urgjent

110 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 12:08 ,

shes pasatin 1.6 dizel rks

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 21:50 ,

shes fellne

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 17:55 ,

Shes

120 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 16:48 ,

Shes Rimorikjon

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 12:08 ,

Shes rimorikjo

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 12:29 ,

IVEKO KOMBI DUPLLAK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 17:04 ,

shes fellne BBS

250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 09:23 ,

Makin per Bor

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 20:51 ,

Shitet Inventari

4 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 21:44 ,

Mercedes atego 815

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Qer 21:42 ,

Shitet iveco kiper

4 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 09:17 ,

Rotfajler

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 15:33 ,

hulaqa

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 18:39 ,

OPEL KADET - KARAVAN

295 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 17:46 ,

Shitet kamioni IVECO EUROCARGO

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 21:59 ,

Motorr

24 Nën 22:48 ,

Shitet

80 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 22:37 ,

Golf 4 disell

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 18:58 ,

Shitet traktori

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Korr 17:26 ,

RENT A CAR - ARDIANI - GJILAN - 049 999 994

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 15:58 ,

RENT A CAR - ARDIANI- GJILAN - 049 999 994

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 08:37 ,

kerkojom puntor

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 18:00 ,

Golf 2

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 15:49 ,

shitet vektra

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Jan 15:10 ,

SHITET MERCEDESI

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 10:27 ,

Iveco

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 12:02 ,

Dele

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 18:55 ,

Iveco

3 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 17:50 ,

Vent 1.9

Viti: 1996
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Shk 14:17 ,

Bej ngjyrosjen e te gjitha veturave

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
29 Jan 22:04 ,

golf 4

3 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim