Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aixam | Scouty R

18 Dhj 16:49 ,

Goma

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 20:51 ,

Shitet bicikleta

160 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 21:26 ,

VW Golf 2 dizel

780 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 18:01 ,

Prokolica per kerr

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 14:27 ,

Pezho 405 1.9 dti ne gjemdje perfekte

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Shk 15:42 ,

Lipjan topliqan

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 18:35 ,

shiten

145 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 22:58 ,

Gold iptv

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 16:10 ,

Kaftorr

180 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 10:54 ,

shes shtrat per femije

80 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Gush 18:49 ,

Fellga 17 col Golf 4 -shkoda etj

280 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 15:37 ,

Golf 2 1.6 turbo DIzel interkuller

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 19:47 ,

Shitwn

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Dhj 20:30 ,

550

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 00:08 ,

11 kompjutera per CONTER, ndrrim me vetur

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 20:05 ,

ndrroj kata dy iphone me ndonje vetur

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim