Prizren | Makina | Vetura | Aixam

23 Tet 16:59 ,

shitet

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 16:32 ,

Aparat per akull

550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 19:56 ,

Shes rritsin dhe korektorin

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 10:33 ,

Burmashin dhe fleks

150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 22:19 ,

Shes bagerin dhe kamionin

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 15:55 ,

600

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 21:07 ,

Shitet nrrohet

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 12:29 ,

IVEKO KOMBI DUPLLAK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 15:40 ,

Tahir

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 10:15 ,

shitet sprinteri 3,0 dizell

2 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 22:24 ,

invertari shitet urgjent

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 18:53 ,

invertari shitet urgjent

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 22:28 ,

Shitet urgjent ivertari

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 17:22 ,

zinxhirët

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 11:50 ,

berber bojm sherbime ne shtepi

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 13:23 ,

kuk origjinale per golf 6

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Tet 20:34 ,

Vetura 0.0

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim