Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aixam

City , 3
Crossline , 1
Sot 19:06 ,

rent a car

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 23:37 ,

Arti Moler 048878728 044878728 Ngjyrosje etj

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Shk 23:24 ,

Qen kangall

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 10:10 ,

Shesim pjes te veturave te te gjitha brendeve

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim