Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aixam

City , 70
Crossline , 47
Roadline , 15
Scouty R , 1
Sot 12:57 ,

Kreveta tavolina karrike me ngjyra te ndryshme

170 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:33 ,

shitet zmadhusi

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 01:33 ,

punoj tavana te veturave

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 11:59 ,

Shes

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 20:46 ,

hidrofor elektrivin

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 17:45 ,

Goma

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 20:28 ,

Shiten ndrrim me bandasha

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 19:56 ,

Shes rritsin dhe korektorin

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 19:56 ,

Shitet rritsi dhe korektori

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 21:40 ,

shitet skuteri 180euro ngjendje te rregullt

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 21:07 ,

Shitet URGJENT atv me 4 rrota 150 cc

550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 22:48 ,

SHES RADION FW PER GOLF 5

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 01:00 ,

meta punues

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 13:33 ,

Shitet

20 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 08:55 ,

Fijat stillo 1.6 benzin 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 12:39 ,

Authentic And Fast Working Spells IN Germiston

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 19:39 ,

Shitet Vektra

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 00:46 ,

mercedes benz

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 00:34 ,

mecerdes benz

24 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 00:14 ,

llincoin

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 19:09 ,

Shitet bicikleta����

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 04:23 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 17:01 ,

Shiten bandasht

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 14:55 ,

shitet skuteri ose ndrrohetme vetur

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 10:08 ,

Shitet hillti Dewalt urgjent

170 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Tet 18:47 ,

Vetur

600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 00:18 ,

Shes golf 3 boj edhe ndrrim

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Sht 08:11 ,

shiten fellnet 17

250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Sht 18:32 ,

Karrika per kafiq

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 23:32 ,

shes 3kastofona,bandash nr14 ,shes nderpres drita

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 20:14 ,

Shes tepacirat lupos koplet dyrve jon

65 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 17:08 ,

Kompjuter per Opel Astra G 1.6 2002

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 21:50 ,

shes fellne

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 21:01 ,

Zojt emishit ne shitje

6 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Qer 09:12 ,

Shes

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 00:07 ,

skuter arox 49 c

640 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 14:32 ,

Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 10:33 ,

Burmashin dhe fleks

150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 13:09 ,

Shes tepih 2 me 3 me cmim te volitshem 30

30 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Mar 16:21 ,

Shiten nderrohen

100 000 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 17:45 ,

Shiten fellnet me guma te reja shum pak te perdorm

160 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 10:51 ,

Kerkoj qenin tem

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 10:41 ,

Fellne

250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 12:18 ,

Ushit flm merrjep

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 20:03 ,

trakotor

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 02:15 ,

qipa

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 10:20 ,

Elektroinstalues Aldioni

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 18:38 ,

Gollf2 regjistrim 1 vit

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 22:54 ,

Leshoj me qira makinen për heqjen e lageshtis dh m

15 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim