Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aixam

City , 129
Crossline , 93
Roadline , 31
Scouty R , 12
Dje 20:10 ,

shitet zmadhusi

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:59 ,

rent a car

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 10:35 ,

Arti Moler 048878728 044878728 Ngjyrosje etj

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Maj 16:38 ,

Shankerica EXTRA LIR

440 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 00:43 ,

Shitet ndrrohet me t2 pasadi 1.6 dizell

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 04:34 ,

Shes bicikleten 26

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 16:01 ,

Mercedes 190

900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 16:32 ,

Aparat per akull

550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 01:33 ,

punoj tavana te veturave

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 11:48 ,

She's

25 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 11:59 ,

Shes

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 20:08 ,

Shes dru

30 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Mar 19:07 ,

shitet

3 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Mar 17:45 ,

Goma

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 20:28 ,

Shiten ndrrim me bandasha

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 19:56 ,

Shitet rritsi dhe korektori

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 15:39 ,

v shiten 4 tavolina me 16 karrika

290 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 21:40 ,

shitet skuteri 180euro ngjendje te rregullt

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 22:11 ,

Shitet zmadhusi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 20:44 ,

Grabuja ne shitje, ndrrim me naj kerr nket vler

400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 20:43 ,

Reno 2.5 dizell ngjendje te rregullt

600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 18:35 ,

����URGJENT KARRIKA SHUM LLOJE LIR����

700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 23:24 ,

Qen kangall

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 15:49 ,

Program per Menaxhim HOTELI

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 22:48 ,

SHES RADION FW PER GOLF 5

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 09:13 ,

Numra per biznis

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Shk 01:00 ,

meta punues

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 21:21 ,

Viti 2001

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 18:56 ,

Fiat 1.6 benzin/gas regjistrim 7muj

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 13:33 ,

Shitet

20 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 13:50 ,

shiten gomat

140 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
02 Jan 08:55 ,

Fijat stillo 1.6 benzin 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 12:39 ,

Authentic And Fast Working Spells IN Germiston

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 21:43 ,

Termo

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 16:49 ,

Goma

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 18:42 ,

shiten

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 19:39 ,

Shitet Vektra

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 17:24 ,

Goma te dimrit 195/15 M+S

110 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 21:03 ,

Shitet bicikleta

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 19:09 ,

Shitet bicikleta����

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 13:30 ,

Shiten fellnet 175/65/14 M+Sme guma te reja

160 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Nën 13:18 ,

Der blinduar

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 11:58 ,

Box muzike per veturaa

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 10:30 ,

opel

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 18:34 ,

Shitet 4.5 ton nrrohet me vetur urgjent

3 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Nën 17:39 ,

Shiten Gumat

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Nën 19:51 ,

sajlle super qelik prej zvicrres 100 metra tuba

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 14:55 ,

shitet skuteri ose ndrrohetme vetur

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Nën 21:26 ,

Shitet shfajci Co2 edhe me elektrod

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim