Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | 8C

02 Korr 15:46 ,

Mjaltë për erën e Gojës

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 15:54 ,

Makin per akull

600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 19:07 ,

co2

400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 23:25 ,

Alfa romeo

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 18:30 ,

Shes

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 20:50 ,

Shes prokolic per vetur

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 18:27 ,

Ju lutem.per bilet na shenoni ne viber mos thirrni

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 18:38 ,

shes qeremide rreth 1700 copa

80 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 21:05 ,

Shiten per ww.

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 22:30 ,

Shiten bandasht

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Tet 18:48 ,

Shes kompresor 50L

150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 19:57 ,

Shitet Co2 dhe shfajc

380 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Tet 19:36 ,

she’s qenin

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 08:47 ,

Shitet Grur Hikrrorë

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 10:10 ,

Amerstaf

250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 19:21 ,

Bass 60wat

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 15:57 ,

Shes fellne te ndryshme skoda caddy passat golf..

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 13:06 ,

Rezervuar 1000L(njëmij L)vetëm 55€

55 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 18:11 ,

Dritare Drurit

15 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 09:23 ,

Shes vidima me shumic dhe pakic

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 21:33 ,

Motor per wv LT 2.8 DISELL

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 13:34 ,

Marcedes

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 08:23 ,

Tepacir Golf 2

36 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 08:09 ,

E shitur

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 13:03 ,

shitet kolica

170 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 11:18 ,

vaj ulliri

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:30 ,

Kulibe per qen

25 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 19:56 ,

Turan

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 20:21 ,

Karrika per kafiq

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 12:19 ,

Or ose sahat dore

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 07:56 ,

DRITARE TE PLASTIKES

400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 20:42 ,

Focus 2 metra e gjat

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Tet 18:39 ,

BLEJ VETURA VERESI (PA PARE)

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Tet 14:26 ,

Goma pak te perdorera per gjipa

90 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Tet 22:22 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Gush 20:27 ,

shitet

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Qer 20:09 ,

shitet matorri shtill orgjinal

350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 18:39 ,

Shitet

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 22:23 ,

Shitet dhe ndrrohet me opell kadet

21 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Jan 15:09 ,

shitet vektra

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Nën 17:57 ,

Shiten Lulet

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 16:38 ,

Shes Urgjente

1 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 21:41 ,

SHes ose boj ndrrim

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 20:15 ,

SHES KASTEFON ME CD JVC

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 13:42 ,

Shes lop

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 10:00 ,

Play Station 2 (Sony) Urgjent

50 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 15:45 ,

Shitet Frizi

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 21:31 ,

jajanahsh

1 234 566 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 13:47 ,

Stuf - Kamini

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim