Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 146

08 Korr 21:05 ,

⚽ushit flm⚽

28 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 12:57 ,

LAJM TEPIHA

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Dhj 13:45 ,

Blejm vetura me tabela huja dhe te aksidentuara

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 12:11 ,

Fellne13

130 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Sht 18:16 ,

Alfa romeo 146

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim