Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 147

21 Maj 14:34 ,

ALFA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 10:51 ,

ALAF -147B-1.8BENXIN AUTOMATIK 2004 RKS 7 MUJ REGI

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 10:51 ,

ALAF -147B-1.8BENXIN AUTOMATIK 2004 RKS 7 MUJ REGJ

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 20:45 ,

Alfa romeo

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 12:03 ,

ALFA ROMEO 147 - 2009 - 1.6

3 960 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 16:11 ,

Fellga per MERCEDES .VW PASAT Golf etj.urgjend

45 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 18:57 ,

Afla Rome 147 JTD

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 16:36 ,

Afla Rome 147 JTD

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 20:50 ,

Shes Bicikel

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Mar 02:40 ,

Alfaromeo 147

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 00:08 ,

shes motorr dollmar baj nrrim me auto larje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 12:57 ,

Shitet dhe ndrrohet

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 12:57 ,

Shitet ndrrohet

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 11:53 ,

Alfa romeo 1.6 TSpar Shitet Urgjent

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 21:00 ,

I shitur

800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 08:59 ,

Alfa 147 1.9 jtd 16v

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 22:28 ,

Shiter ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 17:42 ,

Shitet Alfa Romeo 147

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 23:14 ,

Alfarome 147 1.9 diezel

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:32 ,

AlfaRome

11 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 16:00 ,

alfa romeo 147 1.9jtdm

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 18:58 ,

She's 80 euro dyats

85 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 21:22 ,

Alfa romeo 147 benzine 2002

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 23:12 ,

Alda romeo

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 21:46 ,

Kuke per gol 2

15 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 13:28 ,

Pjes per alfa 147 1.9 jtd dhe fiat bravo 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Jan 14:59 ,

shes alfa romeo 147 1.9jtd

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 21:04 ,

Uu Shittt ALFA ROMEO 147 JTD150PS FULL EKSTRA 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 16:10 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 666 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 16:02 ,

JTD Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 666 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 15:42 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 666 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 15:30 ,

Shitet Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2010

6 666 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 15:10 ,

Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 666 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 18:26 ,

Shes

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Jan 23:36 ,

Shes

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Jan 11:52 ,

Alfa romeo 147 1.6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Dhj 23:41 ,

Alfa Romeo 147

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 22:49 ,

Alfa Romeo JTDm 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 00:30 ,

Alfa romeo 147

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 17:40 ,

Speed Garage

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Dhj 21:43 ,

Shes Alfa Romeo 147

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 22:06 ,

Alfa rome 1.6 T SPARK

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 20:18 ,

Shes alforome 1.6 benzin rks i skaduar

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 16:08 ,

Shes Alfa Romeo 147

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 21:55 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 22:58 ,

Shes Alfa Romeo

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 22:06 ,

Shes Alfa Romeo

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 17:47 ,

Shes Alfa Romeo 147 (me targa te huaja)

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 15:31 ,

Shes alfa rome 147 gjtd

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim