Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 147

Dje 18:48 ,

Alfaromeo 147, Diesel 1.9

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:16 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN ME KESH

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:30 ,

ALFA ROMEO 1.9 JTD E SAPO DOGANUAR..

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 22:00 ,

Alfa romeo 1.9 disel

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 17:56 ,

Shes alfa rome 147 jtd 1.9dizell

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 23:52 ,

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 20:23 ,

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 15:42 ,

ALFA ROMEO 147

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 21:59 ,

Shitet ndrrohet alfarome

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 17:19 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 17:18 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 17:18 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 17:17 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 17:16 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 14:34 ,

ALFA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 11:03 ,

Alfa rome 1.6 2003 ndrrim me kombi , kamjon

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 17:44 ,

Alfa Romeo 1.9 _16V JTD

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 10:41 ,

Alfa romeo 147 Viti 2007 (RKS) 1.9 JTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 00:42 ,

Shes o se Ndrroj Alfa Romeo 1.6 B viti 2011

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 17:48 ,

shitet Alfa romeo 1.9 jtd

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 10:51 ,

ALAF -147B-1.8BENXIN AUTOMATIK 2004 RKS 7 MUJ REGI

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 10:51 ,

ALAF -147B-1.8BENXIN AUTOMATIK 2004 RKS 7 MUJ REGJ

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 18:41 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 06:40 ,

ALFAROME shes ndrroj

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 20:45 ,

Alfa romeo

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 12:03 ,

ALFA ROMEO 147 - 2009 - 1.6

3 960 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 16:11 ,

Fellga per MERCEDES .VW PASAT Golf etj.urgjend

45 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 18:57 ,

Afla Rome 147 JTD

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 16:36 ,

Afla Rome 147 JTD

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 20:50 ,

Shes Bicikel

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Mar 02:40 ,

Alfaromeo 147

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 00:08 ,

shes motorr dollmar baj nrrim me auto larje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 12:57 ,

Shitet dhe ndrrohet

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 12:57 ,

Shitet ndrrohet

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 11:53 ,

Alfa romeo 1.6 TSpar Shitet Urgjent

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 21:00 ,

I shitur

800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 08:59 ,

Alfa 147 1.9 jtd 16v

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 22:28 ,

Shiter ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 17:42 ,

Shitet Alfa Romeo 147

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 23:14 ,

Alfarome 147 1.9 diezel

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:32 ,

AlfaRome

11 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 16:00 ,

alfa romeo 147 1.9jtdm

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 18:58 ,

She's 80 euro dyats

85 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 21:22 ,

Alfa romeo 147 benzine 2002

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 23:12 ,

Alda romeo

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 21:46 ,

Kuke per gol 2

15 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 13:28 ,

Pjes per alfa 147 1.9 jtd dhe fiat bravo 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Jan 14:59 ,

shes alfa romeo 147 1.9jtd

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 21:04 ,

Uu Shittt ALFA ROMEO 147 JTD150PS FULL EKSTRA 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim