Gjithë Kosova | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 149 | MerrJep

05 Maj 22:09 Vetura , Mitrovicë

I shes lire komplet vetem 200 euro.

200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 22:04 Vetura , Pejë

alfa Romeo

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 16:42 Vetura , Prishtinë

rimorkio-prekolica

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Maj 07:30 Vetura , Fushë Kosovë

Shess

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 10:06 Vetura , Pejë

Alfa romeo

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Pri 07:25 Vetura , Prizren

ME POROSI

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 23:42 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJ KERRE LLOJ

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 08:22 Vetura , Gjilan

SHES TV VIDEOKON DHE NDRROJ MENEJSEND

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 11:56 Vetura , Pejë

Hasky

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim