Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 149

19 Gush 22:06 ,

Shitet alforomeja urgjent

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 13:43 ,

Shiten Laptopat

11 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 18:54 ,

TOSHIBA NGA CH ����URGJENT ����

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 16:30 ,

Shes boce e plinit

80 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:09 ,

I shes lire komplet vetem 200 euro.

200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 22:04 ,

alfa Romeo

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 16:42 ,

rimorkio-prekolica

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Maj 07:30 ,

Shess

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 10:06 ,

Alfa romeo

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Pri 07:25 ,

ME POROSI

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 23:42 ,

BLEJ KERRE LLOJ

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 08:22 ,

SHES TV VIDEOKON DHE NDRROJ MENEJSEND

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 11:56 ,

Hasky

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim