Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 155

13 Korr 11:16 ,

Rimorkio prokolic

120 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Qer 18:07 ,

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 21:59 ,

Totem bike

700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 01:43 ,

Shes Motor Uji Me Nxemje Qendrore

40 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 12:17 ,

Bandasha 14 per volkswagen me 5 vrima

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 12:51 ,

Dru ne thas -- Shum te mira per djegje 2.50$ thesi

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 16:44 ,

Pjes per kombi t2

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 08:04 ,

Ushiiiitt

75 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Nën 18:44 ,

alfaromeo

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 15:47 ,

Alfa Rome 155

980 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 17:22 ,

U shitt ■FLM■

11 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 23:12 ,

Shes

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 01:05 ,

shiten drut 30 euro metra

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Jan 20:13 ,

Ferrari

10 001 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 17:42 ,

Alfa romeo 155

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 22:18 ,

Alfa Romeo 1.6 Ndrim i Mundshem

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:34 ,

SHES MATSIN PER GJEDEOZI SHUM TE MIR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 01:31 ,

luli

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 11:08 ,

Shes alfen

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 09:06 ,

Alfa Romeo 155 1.8 b

999 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 19:26 ,

shes apo nrroj alfa 155

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 15:18 ,

Alfa Romeo

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 20:30 ,

Alfa Romeo 155 naft

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 17:55 ,

Shitet alfa Romeo

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 12:08 ,

Shitet urgjent

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 17:47 ,

Alfa Romeo dizel -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim