Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 155

22 Jan 12:17 ,

Bandasha 14 per volkswagen me 5 vrima

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 12:51 ,

Dru ne thas -- Shum te mira per djegje 2.50$ thesi

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 16:44 ,

Pjes per kombi t2

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 08:04 ,

Ushiiiitt

75 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Nën 18:44 ,

alfaromeo

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 15:47 ,

Alfa Rome 155

980 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 17:22 ,

U shitt ■FLM■

11 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 23:12 ,

Shes

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 01:05 ,

shiten drut 30 euro metra

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Jan 20:13 ,

Ferrari

10 001 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim