Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 156

02 Nën 15:32 ,

Alfa romeo 1.9 JTD

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 23:22 ,

Alfa romeo 156 ne shitje

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 14:01 ,

Alfa romeo 156

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 15:14 ,

Alfa Romeo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 01:30 ,

Shes dhe ndrroj Alfa Romeo-(2003) dizel

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Maj 23:02 ,

Alfa romeo 156 disel

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 23:03 ,

Alfa Romeo 16V Twin Spark

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 20:54 ,

alfa romeo

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 20:42 ,

Alfa Romeo 156 jts -03

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 23:38 ,

Shes apo ndrroj me golf 2

1 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 20:17 ,

Shes urgjent

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 19:01 ,

alfa romeo 156

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 19:52 ,

Alfa 156

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim