Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 164

12 Nën 19:22 ,

Alfa Roemo 164 benzine 1994

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 17:03 ,

Alfa Romeo 2.0 V6 TB

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 00:23 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 01:28 ,

Ktu osht vendi per me shit kqyr qka osht nshitje

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
02 Tet 19:17 ,

Shitet urgjent

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 14:52 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 11:03 ,

Shitet urgjent

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 17:06 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 09:32 ,

Alfa Romeo 164 shitet ndrrrohet

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Qer 18:15 ,

Alfa romeo 164 1991

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 11:17 ,

alfa rome

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 14:47 ,

shitet ndrrim Skara prushi

750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Sht 10:29 ,

alfa romeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 19:24 ,

Goma me Fellne

450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 15:31 ,

Alfaromeo 164, 3.0 V6

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim