Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 166

Dje 20:07 ,

Allfa romeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:09 ,

Alfa romeo 166 2.4jtd full

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:18 ,

Alfa romeo 2.4jtd

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 11:05 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Qer 18:34 ,

Shitet

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 15:12 ,

SHES VETUREN

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 08:51 ,

Vetura ne shitje

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 23:42 ,

Pjes per alfa 166

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 07:54 ,

Alfa romeo 2.4 jtd vp. 2001

699 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 01:25 ,

kush ka bandash 5x100 16 um vyn urgjen

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 23:00 ,

FLM U SHITTT

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Dhj 15:31 ,

Alfa 166 V6 24V benxin viti/2000 RKS 3muj

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 00:03 ,

Alfa Romeo 2.5 RKS

1 599 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 19:37 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 20:16 ,

Shitet urgjent

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 12:17 ,

Allfa romeo

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 13:24 ,

Shitet urgjent

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 19:22 ,

Shitet Alfa 166

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 09:17 ,

SHITET / NDRROHET ALFA ROMEO motorri defekt

540 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 13:30 ,

Alfa Romeo 166

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 06:35 ,

Allfaromeo 166 dizel 2.4 jtd rks 3 muj

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 08:57 ,

Allfaromeo 166 dizel 2.4 jtd rks 3 muj

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 10:13 ,

Shitet vetura alfarome

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 18:03 ,

Alfa Romeo 2.4 JTD

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 20:26 ,

ALFOROMEO 166 JTD 2.4 VITI 2000 RKS 10 MUAJ

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 21:22 ,

SHITET ALFA ROMEO 166 URGJENTTT

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 07:24 ,

Viber +383 45 950 414

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 23:32 ,

Alfa Rome

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 21:12 ,

Alfo romeo 166 3.0 v6 24v Rks 11 muj viti 2001

27 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 11:15 ,

Shitet Alfa Romeo

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 19:28 ,

Shes Alfa Romeo

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 01:10 ,

Blej alfa rome 166 viti 2006 ose 2005

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 23:01 ,

Shiet alfa rome 166

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 15:29 ,

shitet alfa romeo

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 08:18 ,

SHITET OSE NDRROHET ALFA ROME seria 166

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 21:17 ,

ALFA ROME seria 166

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 21:08 ,

shitet ose ndrrohet ALFA ROME

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 20:56 ,

shes alfaromen

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Dhj 14:23 ,

Alfa Romeo

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Dhj 13:26 ,

Alfo romeo

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Dhj 13:39 ,

alfa romeo 166 jtd

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 14:27 ,

U shitttt Alfa romeo 166 2.4jtd 6 muj rks

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 10:28 ,

urgjent alfa romeo 2.4jtd

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Nën 19:04 ,

pjes per alfa rome 166

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 20:45 ,

Urgjend alfa romeo 166 v6 24v 210 ps

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 19:45 ,

Shes urgjent

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 19:20 ,

shitete ndrrim

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 12:48 ,

shitet ndrohet

24 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 11:08 ,

Alfa Romeo 2.5 bz 25w 16v

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 18:26 ,

Shes allfarome 166 rks

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim