Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 33

27 Gush 16:45 ,

shitet alfa rome

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 19:42 ,

Alfa romeo 2011 1.3 Diz.mezingjir tiptop mdrim mun

4 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Tet 18:50 ,

Shes Fave T4 diziel 1.9

2 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 09:19 ,

alfarome per pjes

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 18:29 ,

alfa rome 33

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:41 ,

Alfa Romeo 33 -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim