Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 75

13 Shk 11:35 ,

Lipjan

300 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim