Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 90

05 Maj 20:51 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Tet 02:01 ,

Fellne 16 me guma te dimrit

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 15:26 ,

Carad per t4

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 10:09 ,

shitet

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim