Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfetta

22 Dhj 21:39 ,

alfa romeo

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 19:50 ,

Opel Astra

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim