Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | GT

Sot 10:22 ,

Shitet alfa GT bertone extra 170 ps

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Qer 15:21 ,

shes alfa gt 1.9 16v dizell

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 15:12 ,

shes pjes alfa romeo gt 1.9 16v

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 19:58 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 20:30 ,

Shes Alfa Romeo GT diesel 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 19:23 ,

Shitet mundsi edhe ndrrimi alfa romeo GT 1.9 jtd

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 21:10 ,

Alfa Romeo GT 1.9 Disell

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 04:25 ,

Alfa GT

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 09:53 ,

Alfa Gt

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 09:42 ,

Alfa Gt

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 05:37 ,

Alfa romeo Gt 2 2.0 JTS 165 SELECTIVE- 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Qer 16:37 ,

Shes Alfa Romeo GT diesel 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:09 ,

Shes Alfa Romeo GT diesel 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 19:05 ,

Alfa Romeo GT 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 11:34 ,

shes fellnet 15 per golf

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 09:59 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 15:10 ,

Dyer

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 08:31 ,

Shes ose ndrroj

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 19:09 ,

Shes Alfa Romeo GT

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 20:29 ,

Alfa romeo gt 1.9jtd

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 02:56 ,

Fellne

120 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 03:58 ,

Alfa Romeo gt 1.9 dizel

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 03:38 ,

Alfa Romeo GT 1.9 dizel

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 21:39 ,

Shitet Alfa Romeo Qmim i Volitshem

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 13:56 ,

AlfaRomeo GT 1.9 16v Black matte

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 14:52 ,

Shes Alfa Romeo GT 1.9 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 22:48 ,

Alfa romeo gt

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 22:42 ,

alfa romeo

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Dhj 05:28 ,

Shitet Alfa romeo GT 2.0 JTS

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 21:28 ,

Alfa Romeo Dizel 1.9 JTD.150 Ps ,16 V

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 16:45 ,

Alfa romeo GT

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 09:01 ,

Alfa Romeo GT -05

5 400 EUR

29 Dhj 08:57 ,

Alforomeo

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Dhj 07:25 ,

Alforomeo

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Dhj 01:13 ,

Alforomeo

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Dhj 21:23 ,

Alfa Romeo GT dizel -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 12:31 ,

Alfa

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:56 ,

Alfa romeo

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 20:50 ,

Shitet

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim