Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | GTV

10 Korr 18:26 ,

Alfa Romeo

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 01:45 ,

Alfa Romeo GTV -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 21:14 ,

Alfa Romeo 16W 2.0 -03

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 10:07 ,

Urgjent Alfa Romeo GTV Spider RKS Klim

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim