Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Giulietta

Sot 17:54 ,

ALFA GULIETA 2.0 JTDM AUTOMAT EXCLUSIVE SPORTLINE

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 10:19 ,

Shes alfa romeo 2.0 jtd viti 2010 045505565

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 21:36 ,

U Shit nga SL Automobile Gjilan

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Qer 11:13 ,

Alfa Romeo Giulietta

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Pri 11:09 ,

Alfa Romeo Quadrifoglio

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Mar 08:18 ,

Alfa Romeo Giulietta

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 10:38 ,

Alfa Romeo Giulietta

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Jan 00:00 ,

ALFA ROMEO GIUILETTA 1.6 diessel

9 400 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Jan 16:56 ,

Alfa Romeo Giulietta GT 2.0 JTDM2 16V TCT

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 20:13 ,

Shitet alfa romeo giulietta viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 14:28 ,

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 01:31 ,

Alfarome Giulietta

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 21:00 ,

Alfa Romeo Giulietta

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Pri 10:24 ,

Alfa Romeo

10 995 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Korr 15:20 ,

Shitet Alfa super extra 2.0 Desel

10 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 11:21 ,

Alfa Romeo

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Shk 06:25 ,

Alfa romeo guilietta

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 18:36 ,

alfaromeo 2001 e regji..

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Sht 14:29 ,

Shitet shisha vetem 5 euro me shije

5 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: > 500 000
30 Gush 20:24 ,

Alfa romeo gulietta

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 04:17 ,

shitret ose ndrohet

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Sht 17:48 ,

shitet ose ndrohet

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim