Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Junior

16 Korr 13:11 ,

Alfa romeo 1.3 Diz. Me zingjir.

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 13:42 ,

She's pikapo

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 12:31 ,

Alfa Romeo 1.6 Benzin

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim