Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | MiTo

Dje 20:00 Shitorja ,

Alfa Romeo Mito

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:45 ,

Alfa Romeo Mito 1.3 Dizell 2011 Me Dogan ��������

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:18 ,

SHES VETUREN

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 21:47 ,

Alfa Romeo MiTo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 09:14 ,

Alfa Romeo MiTo 1.4 Benzin

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 19:51 ,

Alfa Romeo

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Tet 16:48 ,

Alfa Romeo Mito

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 08:27 ,

Shes Alfo Romeo Mito 1.6 Disel

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Jan 13:39 ,

Alfa Romeo 1.3JTDm

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Jan 20:36 ,

Shes Alfa romeo Mito 1.6 Disel

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 12:29 ,

Alfa Romeo Mito 1.4 TB 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 00:07 ,

Alfa mito 1.4T rks 1 vit pej zvicrres 155ps

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Mar 11:40 ,

Alfa romeo

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Mar 11:51 ,

u shiten

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 11:37 ,

Alfa Romeo Mito me vetem 63.000km

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Nën 15:56 ,

Alfa-Romeo (IT) Mito 1.6 JTD

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 18:24 ,

Alfa Mito1.3 jtd 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim