Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | RZ/SZ

10 Mar 06:19 ,

Lancia y 1.2 16v

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim