Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Spider

26 Dhj 18:49 ,

Alfa Romeo Spider

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 09:54 ,

shiten

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 11:22 ,

Shitet lloptopi

40 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 12:14 ,

Shitet Urgjent

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 18:11 ,

Shitet Alfa Romeo

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 12:59 ,

Alfa romeo

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Tet 18:55 ,

Hulaj per Familje

120 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 17:17 ,

Alfa Romeo Spider -03

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 23:21 ,

Alfa Romeo Spider 1.3

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim