Artanë | Makina | Vetura | Alfa Romeo

4C , 2
8C , 2
Alfa 145 , 5
Alfa 146 , 2
Alfa 147 , 3
Alfa 155 , 1
Alfa 156 , 2
Alfa 159 , 1
13 Mar 23:28 ,

Per arsye mos perdorimi

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 12:44 ,

Sgefhuiuyy

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 18:26 ,

Kerkoj banes

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 07:54 ,

Alfa romeo

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 15:57 ,

Shes fellne te ndryshme skoda caddy passat golf..

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 20:01 ,

goma me bandasha te thjesht 205/55/16

85 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 00:14 ,

Shitet Alfa rome

90 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 11:54 ,

Shes fellne 16she te golf 4 pacific

280 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 12:12 ,

Shitje

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 18:32 ,

htrfhgrtfhyrtfhrf

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Jan 20:30 ,

Alfa Romeo 155 naft

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Dhj 22:18 ,

Alfa Romeo 156

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 21:29 ,

shes kaboll elektrike

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 16:03 ,

Hillti dhe brusalica e madhe

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 13:54 ,

Alfa benxin gaz 1.6

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 22:52 ,

Isa mustafa Benzin 3.0

10 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 13:42 ,

Shes lop

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 01:17 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim