Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo

4C , 1
8C , 1
Giulietta , 1
GT , 1
MiTo , 1
Sot 18:50 Shitorja ,

Alfa Romeo Mito

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Korr 13:56 ,

AlfaRomeo GT 1.9 16v Black matte

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Sht 14:02 ,

Shes lopen

110 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim